!gяυρ нєρѕι ƒυη ¢ℓυв
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
!gяυρ нєρѕι ƒυη ¢ℓυв

gєя¢єк нєρѕι¢ιℓєяιη вυℓυѕмα ησктαѕı,üує σℓ мυтℓυ

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu?

+3
yoshy&beyza
gülçin**eda
_*JelyBon*_
7 posters
YazarMesaj
_*JelyBon*_
((Hepsici V.İ.P Üye=))
((Hepsici V.İ.P Üye=))
_*JelyBon*_

Kadın
RuH HaLiM : yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? 6gevezebt5nu4
Hayvancıkın : yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? 14civcivvs91br1
Hangi Takımlısın? : yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? 5ae02d2e4544801f0825b84el3
Özel Bölüm : BURAK♥♥MERVE
YASEMİN♥♥MERVE
ARDA♥♥MERVE
işte bu kadar...
Site Puanı! :
yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Right_bar_bleue

Üyenin RepLeRi..! :
yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Left_bar_bleue2 / 1002 / 100yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Right_bar_bleue

Uyarı Puanı :
yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Left_bar_bleue3 / 1003 / 100yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Right_bar_bleue

yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Empty
MesajKonu: yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu?   yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Icon_minitime20/5/2008, 11:15 am

ayhhhh hariqa olurdu yhaaa Very Happy
müthişş bi duygu
hayali bile gsl Very Happy
hiç bırakmazdm heraLde(hiç deil se bi kaç ay Very Happy)
gülçin**eda
((=Junior Hepsici=))
((=Junior Hepsici=))
gülçin**eda

RuH HaLiM : yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? 1e46f6c75a68aef08485ffef0a06956a
Hayvancıkın : yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? 15zurafarm11gl3
Favorin : yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Gif3nm4vf1
Hangi Takımlısın? : yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? 5ae02d2e4544801f0825b84el3
Özel Bölüm : buRası senin böLqen!
Site Puanı! :
yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Right_bar_bleue

Üyenin RepLeRi..! :
yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Right_bar_bleue

Uyarı Puanı :
yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Left_bar_bleue3 / 1003 / 100yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu?   yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Icon_minitime20/5/2008, 6:19 pm

yani mutlu olurdumm tabii ama gülçin tanısaydı daha manyaq olurduu =)
yoshy&beyza
((=Harby Hepsici=))
((=Harby Hepsici=))
yoshy&beyza

Kadın
RuH HaLiM : yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? 49b9a4e967730bfda3a52d677a04aed6
Hayvancıkın : yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? 47ed1bddb66b6f96ad04eacps7
Favorin : yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Gif2zh0wm5
Hangi Takımlısın? : yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? 3cfc6cbe9b5f994873e98f5pm2
Site Puanı! :
yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Left_bar_bleue75 / 10075 / 100yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Right_bar_bleue

Üyenin RepLeRi..! :

Uyarı Puanı :

MesajKonu: Geri: yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu?   yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Icon_minitime21/5/2008, 6:40 pm

!chatLak_fan! demiş ki:
ayhhhh hariqa olurdu yhaaa Very Happy
müthişş bi duygu
hayali bile gsl Very Happy
hiç bırakmazdm heraLde(hiç deil se bi kaç ay Very Happy)
bencede yaaaa keşke olsa
E¢M_cmRe_nasty_e
((Hepsici V.İ.P Üye=))
((Hepsici V.İ.P Üye=))
E¢M_cmRe_nasty_e

Kadın
RuH HaLiM : yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? 49b9a4e967730bfda3a52d677a04aed6
Hayvancıkın : yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Maymunks61cr4
Siteyi Kim Önerdi? : Melisa
Özel Bölüm : -Ben Romeo'nun Jüliet'i tanıdığından dah fazla tanıyorum seni. Sen de beni. Juliet'in Romeo'yu, Ophelia'nın Hamlet'i, Eva Braun'un Hitler'i, Diana'nın Charles'ı tanıdığından daha fazla tanıyorsun.Bütün aşıklar gibi sıra ölüme geldiğinde) Aşkımızla ilgili yazılı bir belge olmayacak belki, ama ben, iki sevgiliye yaraşan en güzel ölümü buldum.Siyanür dolu bir küvete girmeliyiz önce... Ya da baldıran otu... Evet, bu daha iyi. Siyanür derimizden içeri girebilir. Ve de vaktinden önce öldürebilir bizi. En iyisi baldıran otuyla kaynatılmış köpüklü su. Üzerinde ful yaprakları. Binlerce yaprak. Önce o suya girip yıkanmalıyız... Saatlerce... Sadece dokunmalıyız birbirimize. Ellerimizle... Saçlarımızı okşamalıyız.Sonra çıkmalıyız köpüklerin ve ful yapraklarının arasından... Gözlerimiz kapalı, kokularımız ciğerlerimizde, tenimiz, terimiz ve baldıran otlu vücutlarımız birbirine karışmış, dakikalarca sevişmeliyiz. Wagner çalmalı odada. Faust bizi izlemeli perdenin kenarından, sessizce...
Gerçek aşkları göze alamadık. Ölüme bile atlayamadık gerçek aşklarımız için. Oysa nedir ki ölüm? Hiç değilse düşlerimizdeki aşklar için yapmalıyız (yapmalıydık) bunu. Yok olsak bile adresimiz belli olmalı bu saçma sapan boşlukta.(Ve)Gün ağırınca, önce kapıyı çalacaklar. Meraklılar. Sonra da kıracaklar kapıyı. Sonra da, ne yazık ki iki ayrı beden bulacaklar içerde. İki baş, dört kol, dört bacak ve birbirine sırtını dönmüş iki yürek

Site Puanı! :
yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Left_bar_bleue75 / 10075 / 100yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Right_bar_bleue

Üyenin RepLeRi..! :
yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Left_bar_bleue8 / 1008 / 100yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Right_bar_bleue

Uyarı Puanı :

MesajKonu: Geri: yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu?   yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Icon_minitime21/5/2008, 9:51 pm

vaLLa bhen pek bişi yapmsdım yani tab i sefnirİrdim ama bna hep (eqer yoshyi görüp cemreciğimi göremiosam)cemreYii anlatsın istrdim telindn cemremin resimlerini alrdıhım bluetootla Smile
https://hepsifun.hareketforum.net
yoshy&beyza
((=Harby Hepsici=))
((=Harby Hepsici=))
yoshy&beyza

Kadın
Hangi Takımlısın? : yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? 3cfc6cbe9b5f994873e98f5pm2
Site Puanı! :

Üyenin RepLeRi..! :

Uyarı Puanı :

MesajKonu: Geri: yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu?   yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Icon_minitime24/5/2008, 11:38 am

süpper olurdu bayılırdım
GÜLÇİN-Jİ
((Hepsici V.İ.P Üye=))
((Hepsici V.İ.P Üye=))
GÜLÇİN-Jİ

Kadın
Favorin : yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Gif11ib1hr0
Özel Bölüm : ÇqLa GüLçN ArDa
Site Puanı! :

Üyenin RepLeRi..! :
yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Left_bar_bleue2 / 1002 / 100yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Right_bar_bleue

Uyarı Puanı :

MesajKonu: Geri: yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu?   yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Icon_minitime25/5/2008, 10:47 pm

gülçin(m)i sorardım
naz.yasemin
((=Junior Hepsici=))
((=Junior Hepsici=))
naz.yasemin

RuH HaLiM : yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? 69b67fdb902d163f70c7028ce3c39307
Hayvancıkın : yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Maymunks61cr4
Site Puanı! :
yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Right_bar_bleue

Üyenin RepLeRi..! :

Uyarı Puanı :

MesajKonu: Geri: yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu?   yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Icon_minitime20/6/2008, 9:33 am

ayyy o zmn herşey daha güzel olurdu insanların bana karşı bakış açısı değişirdiii.aynı zmnda yaseminle yaa gerçekten çok heyecan vericii
GülçİnCi_DiLoSh
((Hepsici V.İ.P Üye=))
((Hepsici V.İ.P Üye=))
GülçİnCi_DiLoSh

Favorin : yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Gif11ib1hr0
Özel Bölüm : GulCıNım'e
GülçİnCi_DiLoSh:
Sen gülünce...icimde bir gül aciyor...
Sen aglayinca...o gül biranda soluyor...
Seni görünce...cok heycanlaniyorum...
Seni görmeyince...cok agliyorum...
Unut desen..unutamam...
Vazgec dese...vaz gecemem...
Kendini ÖLür desen...Öldürüm..
Gözlerimi ciktarsan...halen seni görürüm...
Sen hep kalbimdesin...
Sen hep kafamdasin...
Sen benim herseyimsin!! canim gülcinim

Seni SewİyOrUM..gUlCıN..hEpDe SeWcEm..
Site Puanı! :
yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Left_bar_bleue85 / 10085 / 100yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Right_bar_bleue

Üyenin RepLeRi..! :
yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Left_bar_bleue15 / 10015 / 100yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Right_bar_bleue

Uyarı Puanı :
yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Left_bar_bleue25 / 10025 / 100yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu?   yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu? Icon_minitime25/7/2008, 7:17 pm

Çok Mutlu olrdm KESİN

yasemin sizi tanısaydı nasıl olurduu?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-