!gяυρ нєρѕι ƒυη ¢ℓυв
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
!gяυρ нєρѕι ƒυη ¢ℓυв

gєя¢єк нєρѕι¢ιℓєяιη вυℓυѕмα ησктαѕı,üує σℓ мυтℓυ

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Pelin karahanın hepsi için yorumu..

4 posters
YazarMesaj
_*JelyBon*_
((Hepsici V.İ.P Üye=))
((Hepsici V.İ.P Üye=))
_*JelyBon*_

Kadın
RuH HaLiM : Pelin karahanın hepsi için yorumu.. 6gevezebt5nu4
Hayvancıkın : Pelin karahanın hepsi için yorumu.. 14civcivvs91br1
Hangi Takımlısın? : Pelin karahanın hepsi için yorumu.. 5ae02d2e4544801f0825b84el3
Özel Bölüm : BURAK♥♥MERVE
YASEMİN♥♥MERVE
ARDA♥♥MERVE
işte bu kadar...
Site Puanı! :
Pelin karahanın hepsi için yorumu.. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Pelin karahanın hepsi için yorumu.. Right_bar_bleue

Üyenin RepLeRi..! :
Pelin karahanın hepsi için yorumu.. Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Pelin karahanın hepsi için yorumu.. Right_bar_bleue

Uyarı Puanı :
Pelin karahanın hepsi için yorumu.. Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Pelin karahanın hepsi için yorumu.. Right_bar_bleue

Pelin karahanın hepsi için yorumu.. Empty
MesajKonu: Pelin karahanın hepsi için yorumu..   Pelin karahanın hepsi için yorumu.. Icon_minitime3/7/2008, 11:40 am

Hepsiye zaten bayılıyorum 1-2 kerede konserine gitmiştim şarkılarıda süper beğeniyorum kısaca ben hepsiye 4 müthiş melek diyorum ben onların dizisini izliyorum onlarda benim dizimi izliyorlar kısaca yakın arkadaş gibiyiz öyleyse insanın arkadaşının eurevizyona çıkması güzel bir duygu değil mi kısaca başarılar diyorum...(gülerek ayrılıyor.)

ALINTIDIR !!
E¢M_cmRe_nasty_e
((Hepsici V.İ.P Üye=))
((Hepsici V.İ.P Üye=))
E¢M_cmRe_nasty_e

Kadın
RuH HaLiM : Pelin karahanın hepsi için yorumu.. 49b9a4e967730bfda3a52d677a04aed6
Hayvancıkın : Pelin karahanın hepsi için yorumu.. Maymunks61cr4
Favorin : Pelin karahanın hepsi için yorumu.. Gif2zh0wm5
Siteyi Kim Önerdi? : Melisa
Özel Bölüm : -Ben Romeo'nun Jüliet'i tanıdığından dah fazla tanıyorum seni. Sen de beni. Juliet'in Romeo'yu, Ophelia'nın Hamlet'i, Eva Braun'un Hitler'i, Diana'nın Charles'ı tanıdığından daha fazla tanıyorsun.Bütün aşıklar gibi sıra ölüme geldiğinde) Aşkımızla ilgili yazılı bir belge olmayacak belki, ama ben, iki sevgiliye yaraşan en güzel ölümü buldum.Siyanür dolu bir küvete girmeliyiz önce... Ya da baldıran otu... Evet, bu daha iyi. Siyanür derimizden içeri girebilir. Ve de vaktinden önce öldürebilir bizi. En iyisi baldıran otuyla kaynatılmış köpüklü su. Üzerinde ful yaprakları. Binlerce yaprak. Önce o suya girip yıkanmalıyız... Saatlerce... Sadece dokunmalıyız birbirimize. Ellerimizle... Saçlarımızı okşamalıyız.Sonra çıkmalıyız köpüklerin ve ful yapraklarının arasından... Gözlerimiz kapalı, kokularımız ciğerlerimizde, tenimiz, terimiz ve baldıran otlu vücutlarımız birbirine karışmış, dakikalarca sevişmeliyiz. Wagner çalmalı odada. Faust bizi izlemeli perdenin kenarından, sessizce...
Gerçek aşkları göze alamadık. Ölüme bile atlayamadık gerçek aşklarımız için. Oysa nedir ki ölüm? Hiç değilse düşlerimizdeki aşklar için yapmalıyız (yapmalıydık) bunu. Yok olsak bile adresimiz belli olmalı bu saçma sapan boşlukta.(Ve)Gün ağırınca, önce kapıyı çalacaklar. Meraklılar. Sonra da kıracaklar kapıyı. Sonra da, ne yazık ki iki ayrı beden bulacaklar içerde. İki baş, dört kol, dört bacak ve birbirine sırtını dönmüş iki yürek

Site Puanı! :
Pelin karahanın hepsi için yorumu.. Left_bar_bleue75 / 10075 / 100Pelin karahanın hepsi için yorumu.. Right_bar_bleue

Üyenin RepLeRi..! :
Pelin karahanın hepsi için yorumu.. Left_bar_bleue8 / 1008 / 100Pelin karahanın hepsi için yorumu.. Right_bar_bleue

Uyarı Puanı :
Pelin karahanın hepsi için yorumu.. Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Pelin karahanın hepsi için yorumu.. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Pelin karahanın hepsi için yorumu..   Pelin karahanın hepsi için yorumu.. Icon_minitime5/7/2008, 4:55 pm

jnm çok güsel ama katılmıcak onlar çünkü geçen perşembe radyo mega ya çıktılar ve yazemin erevision için : bize öle bi teklif gelmedi öle bişi yok ayrıca bn geçen yıl deil ondn önceki yıl isledimm ve çok sinirlendim sonnunu izlemeden kapattım... dedi hepsi komşu komşuya verio adalet yok gelsede kabul edmeyiz gibilerindn konuştular işjte + hklılarr sonuçta çok ii bişiler de yapsalrr yabanclıarr VerrrRmezz
https://hepsifun.hareketforum.net
GülçİnCi_DiLoSh
((Hepsici V.İ.P Üye=))
((Hepsici V.İ.P Üye=))
GülçİnCi_DiLoSh

RuH HaLiM : Pelin karahanın hepsi için yorumu.. 49b9a4e967730bfda3a52d677a04aed6
Hayvancıkın : Pelin karahanın hepsi için yorumu.. 47ed1bddb66b6f96ad04eacps7
Favorin : Pelin karahanın hepsi için yorumu.. Gif11ib1hr0
Özel Bölüm : GulCıNım'e
GülçİnCi_DiLoSh:
Sen gülünce...icimde bir gül aciyor...
Sen aglayinca...o gül biranda soluyor...
Seni görünce...cok heycanlaniyorum...
Seni görmeyince...cok agliyorum...
Unut desen..unutamam...
Vazgec dese...vaz gecemem...
Kendini ÖLür desen...Öldürüm..
Gözlerimi ciktarsan...halen seni görürüm...
Sen hep kalbimdesin...
Sen hep kafamdasin...
Sen benim herseyimsin!! canim gülcinim

Seni SewİyOrUM..gUlCıN..hEpDe SeWcEm..
Site Puanı! :
Pelin karahanın hepsi için yorumu.. Left_bar_bleue85 / 10085 / 100Pelin karahanın hepsi için yorumu.. Right_bar_bleue

Üyenin RepLeRi..! :
Pelin karahanın hepsi için yorumu.. Left_bar_bleue15 / 10015 / 100Pelin karahanın hepsi için yorumu.. Right_bar_bleue

Uyarı Puanı :
Pelin karahanın hepsi için yorumu.. Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Pelin karahanın hepsi için yorumu.. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Pelin karahanın hepsi için yorumu..   Pelin karahanın hepsi için yorumu.. Icon_minitime27/7/2008, 9:22 pm

hmm
Yhasemin Kholik
♥Mod Adayı..=)
♥Mod Adayı..=)
Yhasemin Kholik

Kadın
RuH HaLiM : Pelin karahanın hepsi için yorumu.. 82a798c6acd25b7bcdc1195129597ac3
Hayvancıkın : Pelin karahanın hepsi için yorumu.. Kokarcaki51gy7
Hangi Takımlısın? : Pelin karahanın hepsi için yorumu.. 3cfc6cbe9b5f994873e98f5pm2
Özel Bölüm : Mrq Edme MeLiSmM...
Site Puanı! :
Pelin karahanın hepsi için yorumu.. Left_bar_bleue75 / 10075 / 100Pelin karahanın hepsi için yorumu.. Right_bar_bleue

Üyenin RepLeRi..! :

Uyarı Puanı :

MesajKonu: Geri: Pelin karahanın hepsi için yorumu..   Pelin karahanın hepsi için yorumu.. Icon_minitime27/7/2008, 9:33 pm

E¢M_cmRe_nasty_e demiş ki:
jnm çok güsel ama katılmıcak onlar çünkü geçen perşembe radyo mega ya çıktılar ve yazemin erevision için : bize öle bi teklif gelmedi öle bişi yok ayrıca bn geçen yıl deil ondn önceki yıl isledimm ve çok sinirlendim sonnunu izlemeden kapattım... dedi hepsi komşu komşuya verio adalet yok gelsede kabul edmeyiz gibilerindn konuştular işjte + hklılarr sonuçta çok ii bişiler de yapsalrr yabanclıarr VerrrRmezz

Ewet DEmiş Böle Bişe Kızlar Konusuodu !
http://www.mannaqhepsifunclub.azbuz.com

Pelin karahanın hepsi için yorumu..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-