!gяυρ нєρѕι ƒυη ¢ℓυв
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
!gяυρ нєρѕι ƒυη ¢ℓυв

gєя¢єк нєρѕι¢ιℓєяιη вυℓυѕмα ησктαѕı,üує σℓ мυтℓυ

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

gülçin ergüle aşk şiiri

3 posters
YazarMesaj
mesut acar
Çoq qeReksiz başLıq açtıqım için UYARI ALDIM

RuH HaLiM : gülçin ergüle aşk şiiri D2681c5f01295d998add337769617af1
Hayvancıkın : gülçin ergüle aşk şiiri Maymunks61cr4
Favorin : gülçin ergüle aşk şiiri Gif11ib1hr0
Özel Bölüm : kimin canı sıkılıyorsa konuşsun iyi gelir
Site Puanı! :
gülçin ergüle aşk şiiri Left_bar_bleue35 / 10035 / 100gülçin ergüle aşk şiiri Right_bar_bleue

Üyenin RepLeRi..! :
gülçin ergüle aşk şiiri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100gülçin ergüle aşk şiiri Right_bar_bleue

Uyarı Puanı :
gülçin ergüle aşk şiiri Left_bar_bleue50 / 10050 / 100gülçin ergüle aşk şiiri Right_bar_bleue

gülçin ergüle aşk şiiri Empty
MesajKonu: gülçin ergüle aşk şiiri   gülçin ergüle aşk şiiri Icon_minitime23/7/2008, 7:09 pm

sana rüya diyemem senden uyanam ki
nerde olursan ol seninleyim ben sanki
bulutlu güneşimsin sevgilimsin sen benim
yaz yağmurum kış gülüm neşemsin kederimsin
seninle dolu bütün dünyam gündüzüm gecem sensin
ölsemde ayrılamam benliğim ruhum sensin
GülçİnCi_DiLoSh
((Hepsici V.İ.P Üye=))
((Hepsici V.İ.P Üye=))
GülçİnCi_DiLoSh

RuH HaLiM : gülçin ergüle aşk şiiri 49b9a4e967730bfda3a52d677a04aed6
Hayvancıkın : gülçin ergüle aşk şiiri 47ed1bddb66b6f96ad04eacps7
Özel Bölüm : GulCıNım'e
GülçİnCi_DiLoSh:
Sen gülünce...icimde bir gül aciyor...
Sen aglayinca...o gül biranda soluyor...
Seni görünce...cok heycanlaniyorum...
Seni görmeyince...cok agliyorum...
Unut desen..unutamam...
Vazgec dese...vaz gecemem...
Kendini ÖLür desen...Öldürüm..
Gözlerimi ciktarsan...halen seni görürüm...
Sen hep kalbimdesin...
Sen hep kafamdasin...
Sen benim herseyimsin!! canim gülcinim

Seni SewİyOrUM..gUlCıN..hEpDe SeWcEm..
Site Puanı! :
gülçin ergüle aşk şiiri Left_bar_bleue85 / 10085 / 100gülçin ergüle aşk şiiri Right_bar_bleue

Üyenin RepLeRi..! :
gülçin ergüle aşk şiiri Left_bar_bleue15 / 10015 / 100gülçin ergüle aşk şiiri Right_bar_bleue

Uyarı Puanı :
gülçin ergüle aşk şiiri Left_bar_bleue25 / 10025 / 100gülçin ergüle aşk şiiri Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: gülçin ergüle aşk şiiri   gülçin ergüle aşk şiiri Icon_minitime27/7/2008, 4:13 pm

ii iste olmush
E¢M_cmRe_nasty_e
((Hepsici V.İ.P Üye=))
((Hepsici V.İ.P Üye=))
E¢M_cmRe_nasty_e

Kadın
RuH HaLiM : gülçin ergüle aşk şiiri 49b9a4e967730bfda3a52d677a04aed6
Favorin : gülçin ergüle aşk şiiri Gif2zh0wm5
Siteyi Kim Önerdi? : Melisa
Özel Bölüm : -Ben Romeo'nun Jüliet'i tanıdığından dah fazla tanıyorum seni. Sen de beni. Juliet'in Romeo'yu, Ophelia'nın Hamlet'i, Eva Braun'un Hitler'i, Diana'nın Charles'ı tanıdığından daha fazla tanıyorsun.Bütün aşıklar gibi sıra ölüme geldiğinde) Aşkımızla ilgili yazılı bir belge olmayacak belki, ama ben, iki sevgiliye yaraşan en güzel ölümü buldum.Siyanür dolu bir küvete girmeliyiz önce... Ya da baldıran otu... Evet, bu daha iyi. Siyanür derimizden içeri girebilir. Ve de vaktinden önce öldürebilir bizi. En iyisi baldıran otuyla kaynatılmış köpüklü su. Üzerinde ful yaprakları. Binlerce yaprak. Önce o suya girip yıkanmalıyız... Saatlerce... Sadece dokunmalıyız birbirimize. Ellerimizle... Saçlarımızı okşamalıyız.Sonra çıkmalıyız köpüklerin ve ful yapraklarının arasından... Gözlerimiz kapalı, kokularımız ciğerlerimizde, tenimiz, terimiz ve baldıran otlu vücutlarımız birbirine karışmış, dakikalarca sevişmeliyiz. Wagner çalmalı odada. Faust bizi izlemeli perdenin kenarından, sessizce...
Gerçek aşkları göze alamadık. Ölüme bile atlayamadık gerçek aşklarımız için. Oysa nedir ki ölüm? Hiç değilse düşlerimizdeki aşklar için yapmalıyız (yapmalıydık) bunu. Yok olsak bile adresimiz belli olmalı bu saçma sapan boşlukta.(Ve)Gün ağırınca, önce kapıyı çalacaklar. Meraklılar. Sonra da kıracaklar kapıyı. Sonra da, ne yazık ki iki ayrı beden bulacaklar içerde. İki baş, dört kol, dört bacak ve birbirine sırtını dönmüş iki yürek

Site Puanı! :
gülçin ergüle aşk şiiri Left_bar_bleue75 / 10075 / 100gülçin ergüle aşk şiiri Right_bar_bleue

Üyenin RepLeRi..! :
gülçin ergüle aşk şiiri Left_bar_bleue8 / 1008 / 100gülçin ergüle aşk şiiri Right_bar_bleue

Uyarı Puanı :
gülçin ergüle aşk şiiri Left_bar_bleue3 / 1003 / 100gülçin ergüle aşk şiiri Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: gülçin ergüle aşk şiiri   gülçin ergüle aşk şiiri Icon_minitime11/8/2008, 10:51 pm

:S enteresannn qomikK Very Happy değişik bi tipsin sn mesutt çözemedim vaLLa nerdn üe oldun snn burayaa?
https://hepsifun.hareketforum.net
mesut acar

RuH HaLiM : gülçin ergüle aşk şiiri D2681c5f01295d998add337769617af1
Özel Bölüm : kimin canı sıkılıyorsa konuşsun iyi gelir
Site Puanı! :
gülçin ergüle aşk şiiri Left_bar_bleue35 / 10035 / 100gülçin ergüle aşk şiiri Right_bar_bleue

Üyenin RepLeRi..! :
gülçin ergüle aşk şiiri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100gülçin ergüle aşk şiiri Right_bar_bleue

Uyarı Puanı :
gülçin ergüle aşk şiiri Left_bar_bleue50 / 10050 / 100gülçin ergüle aşk şiiri Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: gülçin ergüle aşk şiiri   gülçin ergüle aşk şiiri Icon_minitime13/8/2008, 1:39 pm

İZMİRDEN ÜYE OLDUM NEDEN SORDUN

gülçin ergüle aşk şiiri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-