!gяυρ нєρѕι ƒυη ¢ℓυв
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
!gяυρ нєρѕι ƒυη ¢ℓυв

gєя¢єк нєρѕι¢ιℓєяιη вυℓυѕмα ησктαѕı,üує σℓ мυтℓυ

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Üzüntülü Msn Nickleri

YazarMesaj
DeLü_Kısh
♥Alemin En Süpper EditöRü
♥Alemin En Süpper EditöRü
DeLü_Kısh

Kadın
RuH HaLiM : Üzüntülü Msn Nickleri 6gevezebt5nu4
Hayvancıkın : Üzüntülü Msn Nickleri 9kelebekyl01mb6
Favorin : Üzüntülü Msn Nickleri Gif2zh0wm5
Siteyi Kim Önerdi? : Melisa
Özel Bölüm : S£Ni S£wM£k D£Li Gißi YüR£k İsT£r ßu KAlPt£ BiR T£k S£nD£ TiTr£r ßiR aLLaHım OlSuN ßiRd£ S£n Ol Y£t£R!

Site Puanı! :
Üzüntülü Msn Nickleri Left_bar_bleue45 / 10045 / 100Üzüntülü Msn Nickleri Right_bar_bleue

Üyenin RepLeRi..! :
Üzüntülü Msn Nickleri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Üzüntülü Msn Nickleri Right_bar_bleue

Uyarı Puanı :
Üzüntülü Msn Nickleri Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Üzüntülü Msn Nickleri Right_bar_bleue

Üzüntülü Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Üzüntülü Msn Nickleri   Üzüntülü Msn Nickleri Icon_minitime28/7/2008, 4:57 pm

Buyrun

Bugün MoraLm Sıfırn aLtında on..Seni Düşündüm,Ama inan Bu Son!! MeseLa,Sen hiç Kardan aDam Yaptın mı,Basılmamış Kara Bastın mı?…

ßiz Nrde Hata Yaptk?! ßi anLk sinrLe onca resmi yaktık! Yırttık attık onuru çoğu kez.. Göz mü değdi be ‘aşkım’ imrenirdi herkes..

Yürüdüğümüz yoLLardan geçtim fark; yaLnızLık.. Şimdi tek başıma odamdaym, soğuk we karanLık..!

Ta$ oLsan diLe geLirdin.! İ$te öLe sewmi$tm.. Susacak kadar biLe yanımda deiLmi$sin, Geç Fark ettim…

Bu Cinayet… Günahın En Has Hali İhanet !! Hakkımı Ver Gideyim Adalet…!

Paşa gönlüm isterse severim, zorlama istersem sevdirirm.. Diyecksinki nereye kadar bu havalar, kim takar, devran dönene kadar!!

–…Ne ilktin..nede son..yaşadıgım hayat içinde küçücük bir oyundun..sevgiyle dogdun…nefretle yok oldun…üzgünüm canım unutuldun…

–kaLbım kıRık döKük yaRalı taMıraT neDenıYLe geLip gecici aşklara kapalıyım…

–Ortamın Bittigi Yerde Bis Başlarız Seklimiz İçin Ölür Tarzımız İçin Yaşarız

–ben hayrım ama aynım yok kaygım var ama kaybım yok sana saygım var ama tahammulum yok

–aşk a kan dökmek diosan sana dünyanın sah damarını keserım illede senin kanın diorsan muhım deil seni toprakda da severım…

–Bit olsam saclarında dollassam,yesem yesem doymasam.sonra ister duş al bogulayım ister iki tirnagının arasında citlat kurbanın olayım…

–ismini güneşe yazdım her safak vaktı dogsun die yüregine yüregımı yazdım için yandıgında benimde yansin die,adini can koydum sen öldügünde bende öleyım die…

–birak güneş dogsun birak dunya haine kalsın bırak yalancının degirmenı dönsün amaa yaşamayı bırakma sen yaşakı dünya İNSAN GÖRSÜN..!

–göz göze geldik ofsayt dedii…yanina yaklaştım faul dedi… göz kirptım cift vuruş dedi elini tuttum firikik dedi ansızım öptüm golllllll dedi

Devamı Yorumlardan Sonra

Üzüntülü Msn Nickleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Msn Nickleri
» Dostluk Msn Nickleri