!gяυρ нєρѕι ƒυη ¢ℓυв
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
!gяυρ нєρѕι ƒυη ¢ℓυв

gєя¢єк нєρѕι¢ιℓєяιη вυℓυѕмα ησктαѕı,üує σℓ мυтℓυ

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

saw filminin oyuncuları

3 posters
YazarMesaj
mesut acar
Çoq qeReksiz başLıq açtıqım için UYARI ALDIM

RuH HaLiM : saw filminin oyuncuları D2681c5f01295d998add337769617af1
Hayvancıkın : saw filminin oyuncuları Maymunks61cr4
Favorin : saw filminin oyuncuları Gif11ib1hr0
Özel Bölüm : kimin canı sıkılıyorsa konuşsun iyi gelir
Site Puanı! :
saw filminin oyuncuları Left_bar_bleue35 / 10035 / 100saw filminin oyuncuları Right_bar_bleue

Üyenin RepLeRi..! :
saw filminin oyuncuları Left_bar_bleue0 / 1000 / 100saw filminin oyuncuları Right_bar_bleue

Uyarı Puanı :
saw filminin oyuncuları Left_bar_bleue50 / 10050 / 100saw filminin oyuncuları Right_bar_bleue

saw filminin oyuncuları Empty
MesajKonu: saw filminin oyuncuları   saw filminin oyuncuları Icon_minitime3/8/2008, 5:19 pm

JİGSAW
AMANDA
KELLY
RİGGS
ADAM
LAWRENCE GORDON
ERİC METYUS
AJAN STARM
DEDEKTİF HOFFMAN
LİN
JEFF
JİN TALK
CİCİ
AJAN PEREZ
Yhasemin Kholik
♥Mod Adayı..=)
♥Mod Adayı..=)
Yhasemin Kholik

Kadın
RuH HaLiM : saw filminin oyuncuları 82a798c6acd25b7bcdc1195129597ac3
Hayvancıkın : saw filminin oyuncuları Kokarcaki51gy7
Hangi Takımlısın? : saw filminin oyuncuları 3cfc6cbe9b5f994873e98f5pm2
Özel Bölüm : Mrq Edme MeLiSmM...
Site Puanı! :
saw filminin oyuncuları Left_bar_bleue75 / 10075 / 100saw filminin oyuncuları Right_bar_bleue

Üyenin RepLeRi..! :
saw filminin oyuncuları Left_bar_bleue3 / 1003 / 100saw filminin oyuncuları Right_bar_bleue

Uyarı Puanı :
saw filminin oyuncuları Left_bar_bleue3 / 1003 / 100saw filminin oyuncuları Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: saw filminin oyuncuları   saw filminin oyuncuları Icon_minitime3/8/2008, 9:33 pm

Pune Şimdi !
http://www.mannaqhepsifunclub.azbuz.com
mesut acar

Site Puanı! :
saw filminin oyuncuları Left_bar_bleue35 / 10035 / 100saw filminin oyuncuları Right_bar_bleue

Üyenin RepLeRi..! :
saw filminin oyuncuları Left_bar_bleue0 / 1000 / 100saw filminin oyuncuları Right_bar_bleue

Uyarı Puanı :
saw filminin oyuncuları Left_bar_bleue50 / 10050 / 100saw filminin oyuncuları Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: saw filminin oyuncuları   saw filminin oyuncuları Icon_minitime13/9/2008, 12:10 pm

film oyuncuları
E¢M_cmRe_nasty_e
((Hepsici V.İ.P Üye=))
((Hepsici V.İ.P Üye=))
E¢M_cmRe_nasty_e

Kadın
RuH HaLiM : saw filminin oyuncuları 49b9a4e967730bfda3a52d677a04aed6
Favorin : saw filminin oyuncuları Gif2zh0wm5
Siteyi Kim Önerdi? : Melisa
Özel Bölüm : -Ben Romeo'nun Jüliet'i tanıdığından dah fazla tanıyorum seni. Sen de beni. Juliet'in Romeo'yu, Ophelia'nın Hamlet'i, Eva Braun'un Hitler'i, Diana'nın Charles'ı tanıdığından daha fazla tanıyorsun.Bütün aşıklar gibi sıra ölüme geldiğinde) Aşkımızla ilgili yazılı bir belge olmayacak belki, ama ben, iki sevgiliye yaraşan en güzel ölümü buldum.Siyanür dolu bir küvete girmeliyiz önce... Ya da baldıran otu... Evet, bu daha iyi. Siyanür derimizden içeri girebilir. Ve de vaktinden önce öldürebilir bizi. En iyisi baldıran otuyla kaynatılmış köpüklü su. Üzerinde ful yaprakları. Binlerce yaprak. Önce o suya girip yıkanmalıyız... Saatlerce... Sadece dokunmalıyız birbirimize. Ellerimizle... Saçlarımızı okşamalıyız.Sonra çıkmalıyız köpüklerin ve ful yapraklarının arasından... Gözlerimiz kapalı, kokularımız ciğerlerimizde, tenimiz, terimiz ve baldıran otlu vücutlarımız birbirine karışmış, dakikalarca sevişmeliyiz. Wagner çalmalı odada. Faust bizi izlemeli perdenin kenarından, sessizce...
Gerçek aşkları göze alamadık. Ölüme bile atlayamadık gerçek aşklarımız için. Oysa nedir ki ölüm? Hiç değilse düşlerimizdeki aşklar için yapmalıyız (yapmalıydık) bunu. Yok olsak bile adresimiz belli olmalı bu saçma sapan boşlukta.(Ve)Gün ağırınca, önce kapıyı çalacaklar. Meraklılar. Sonra da kıracaklar kapıyı. Sonra da, ne yazık ki iki ayrı beden bulacaklar içerde. İki baş, dört kol, dört bacak ve birbirine sırtını dönmüş iki yürek

Site Puanı! :
saw filminin oyuncuları Left_bar_bleue75 / 10075 / 100saw filminin oyuncuları Right_bar_bleue

Üyenin RepLeRi..! :
saw filminin oyuncuları Left_bar_bleue8 / 1008 / 100saw filminin oyuncuları Right_bar_bleue

Uyarı Puanı :

MesajKonu: Geri: saw filminin oyuncuları   saw filminin oyuncuları Icon_minitime14/9/2008, 2:49 pm

ne alaka yhaa Question çok sacma:evil: kapatılsın lütfen gereksizz saw filminden bise ne bee
https://hepsifun.hareketforum.net
mesut acar

Site Puanı! :

Üyenin RepLeRi..! :

Uyarı Puanı :

MesajKonu: Geri: saw filminin oyuncuları   saw filminin oyuncuları Icon_minitime9/12/2008, 6:58 pm

özür dilerim

saw filminin oyuncuları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» bratz-movie sinema filminin senaryosu